Нераціональне використання прісної води, що стрімко виснажує її запаси, вирубування лісів, забруднення повітря шкідливими речовинами — небезпечні процеси відбуваються щодня та можуть призвести до серйозних екологічних катастроф. Кожна людина впливає на природу результатами своєї життєдіяльності. Покращити ситуацію допоможе раціональне використання ресурсів та свідома відмова від забруднення довкілля.
Поїздки без шкоди для довкілля
Екологічний транспорт здобуває дедалі більшу популярність. Якщо купити електровелосипед замість автомобіля, можна зберегти чистоту повітря у великих містах. Зручна альтернатива особистому автомобілю:
- Самокат. Легкий в управлінні, маневровий. Деякі моделі складаються, тому їх зручно зберігати та перевозити. Цей вид транспорту не забруднює повітря, дає необхідне кардіонавантаження, а отже, сприяє покращенню фізичної форми.
- Моноколесо. Безшумний, компактний і досить швидкий (деякі моделі розвивають швидкість до 50 км/год) засіб пересування. Під час керування моноколесом руки залишаються вільними — в них можна щось тримати й водночас їхати.
- Велосипед. Електричний, звичайний, спортивний — будь-який вид не спричинює шкоди навколишньому середовищу. Одночасно вдається підтримувати тіло у гарній фізичній формі.
Якщо немає бажання чи змоги пересісти на такий транспорт, можна відмовитися від особистого авто з бензиновим чи дизельним двигуном на користь електричного.
Базові принципи екологічного способу життя
Турбота про довкілля передбачає не лише вибір екологічно безпечних засобів пересування. Щодня можна скорочувати негативний вплив на природу, керуючись такими принципами:
- Економія ресурсів. Відмова від ванни на користь душу, відключення з розеток електроприладів, які не використовуються, покупка посудомийки та економічної пральної машини. Всі ці дії допомагають раціонально витрачати сімейний бюджет, берегти ресурси.
- Відмова від пластику та поліетилену. Ці матеріали розкладаються на звалищах довгі роки. Краще вирушити за покупками, прихопивши з собою екосумку, а для пікніка запастися картонними тарілками та багаторазовими виделками.
- Місцеві продукти замість імпортних. Сезонні овочі та фрукти корисніші для організму, ніж привезені з інших країн. До того ж так можна скоротити витрати палива на перевезення, мінімізувавши шкоду для довкілля.
Простих способів виявляти турботу про природу набагато більше: користуватися спеціальними екологічними засобами для миття та косметикою, сортувати сміття, давати життя старим речам. А замовити екологічний транспорт варто на Алло.Юа у Львові. В продажу є багато моделей самокатів, електровелосипедів, можна купити моноколесо, дрифт-карт, гіроскутер та інші засобі пересування на будь-який смак та бюджет.
Коментарі: Екологічний спосіб життя: як мінімізувати шкідливий вплив на природу
Схоже, ніхто ще не коментував цю статтю ...
Будь першим!
Залиши коментар