Logo
Your wishlist 0
ГоловнаПро проєкт TripMustGoOn

Про проєкт TripMustGoOn

Вітаємо на новому якісному туристичному проєкті. Упродовж останніх років, туризм потрохи розвивається на півдні України. Маємо бажання пришвидшити цей процес та створили дуже крутий контент, щоб розповісти трьома мовами про можливості відпочинку у Херсонській області. 

Туризм, як шлях до розвитку

Саме туризм для півдня України відіграє значну роль в економіці регіону. Ось неповний перелік тих, хто активно залучений, коли до нас приїздять гості:

  • транспортні компанії, таксі, оренда авто;
  • готелі, квартири, бази відпочинку, хостели;
  • нацпарки, заповідники, зони відпочинку;
  • гіди, туристичні компанії, сувенірні магазини;
  • ресторани, кав’ярні, нічні клуби.

Впевнені, що ти або твої близькі пов’язані з вищенаведеною діяльністю.

Саме люди з цих категорій бізнесу напряму зможуть підняти свої доходи від постійного потоку туристів до Херсону.

Чекаємо на гостей

Ви плануєте відпочинок на вихідні чи під час відпустки? Запрошуємо вас на південь України в Херсонську область. Для вас на цьому ресурсі ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.

Успенський собор

На цьому сайті велика кількість інформаційних статей, багато фото та промо відео саме для тебе. Хай ця онлайн візитівка буде завжди з тобою, щоб ти міг поширити інформацію про свій рідний край.

Хочемо зробити так, щоб кожен відвідувач цього ресурсу, переглянувши можливості для відпочинку, сказав: «Вау, я обов’язково приїду сюди!»

Життя триває попри всі обставини та TripMustGoOn!