Сафарі в Асканії-Нова - як замовити, вартість та розклад | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаСафарі в Асканії-Нова

Сафарі в Асканії-Нова

Біосферний заповідник Асканія-Нова відомий не тільки чудовим зоопарком та дендропарком, а також заповідним степом. Його площа складає близько 11000 га. Величезна територія єдиного в Європі ковилового степу захоплює своєю унікальністю та розмаїтістю флори та фауни.

Особливою популярністю серед туристів користується екскурсія в степ - «Ретросафарі» в супроводі досвідченого гіда. Кожен відвідувач заповідника у захваті від сафарі в Асканії-Нова. Це чудова можливість максимально близько побачити тварин в їх звичному середовищі існування на безпечній відстані.

Годувати тварин в степу

Так гостей радісно зустрічають зебри, коні Пржевальського, лані європейські, ослики та з обережністю спостерігають за ними з далекого горизонту австралійські страуси, антилопи канна, буйволи, американські бізони, муфлони та сайгаки. Сезон «Ретросафарі» починається з 1 квітня та продовжується до первого осіннього похолодання, орієнтовно до 10 листопада.

Виїзд в степ Асканії-Нова

Степ розділений на кілька загонів, включаючи буферну зону, де вільно мешкають представники різних континентів. У супроводі гіда екскурсія починається з виїзду до 1-го загону. Тут мешкають муфлони, лань європейська, ослики, антилопи канна та нільгау. Неймовірні емоції у туристів викликають зебри Чапмана, фото з якими стане незабутнім та оригінальним сувеніром.

Дивовижний світ тварин у степу

Переїжджаючи до 2-го загону, ви побачите представників індійської фауни - гаял, азіатських буйволів, ватуссі. А от в 3-му загоні мешкають коні Пржевальського та сайгаки. Наприкінці екскурсії ви відвідаєте 4-й загон – це місце проживання зебр, антилоп гну та бізонів.

Сафарі в Асканії-Нова здійснюється на спеціальному туристичному транспорті, обладнаному для поїздок бездоріжжям. Автопарк заповідника нараховує 2 автомобілі, які вміщують по 10 гостей.

Асканіа-Нова вражає

Зверніть увагу, що самостійно годувати тварин заборонено. Досвідчений гід розповість, чим харчується кожен житель степу.

Правила поведінки

На території зоопарку заборонено:

 • шуміти, вмикати радіоприймачі та магнітофони;
 • заходити за бар'єри, поручні, в місця, де вказані таблички «Вхід стороннім заборонено», «Обережно, небезпечні тварини»;
 • палити;
 • кидати сміття;
 • змінювати екскурсійний маршрут;
 • їздити своїм транспортом;
 • пестити та дратувати тварин.

Розклад виїздів в степ: 08:00, 10:00, 13:00, 15:00, 17:00 без вихідних та святкових днів. Тривалість екскурсії - 2 години.

За правилами безпеки діти до 7 років не допускаються на сафарі.

У випадку зміни погодних умов (рясні дощі, засуха, спека), набір груп на екскурсію «Реторосафарі» тимчасово припиняється.

Вартість сафарі в Асканії-Нова

Вартість дорослого та дитячого квитка на екскурсію складає 150 грн/особа. За додатковою інформацією можна звернутися за номером (099) 656-23-44.

Замовити екскурсії в степ можливо в порядку «живої черги», біля каси заповідника. Каса працює кожного дня з 08:00 до 17:00. Заздалегідь замовлення не приймаються, за винятком туристичних фірм, з якими укладені договори про співпрацю.

Рекомендації:

 • плануйте сафарі до Асканії-Нова в будні дні, з понеділка по п’ятницю в заповіднику менше туристів і ви тоді точно зможете придбати квитки на «Ретросафарі»;
 • значна кількість турфірм організовують групові поїздки до Асканії-Нова з досвідченими гідами, де сафарі вже входить до програми туру;
 • при виїзді в степу беріть з собою достатньо води, головний убір, сонцезахисний крем та окуляри;
 • обирайте закрите взуття.

Інші визначні місця Залізного Порта

Склеп Фальц-Фейнів
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Склеп Фальц-Фейнів

Склеп Фальц-Фейнів розташований в селі Новочорномор’я Херсонської області. Понад 120 років він зберігає історію, яка передається місцевими жителями від покоління в покоління. Так що ж цікавого ...

Актуально цілий рік
Гейзер в Херсонській області
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Гейзер в Херсонській області

Якщо хочете отримати користь, як на Мертвому морі, але не готові витрачати великі гроші, або ж час на перельоти, то у нас для вас чудова новина! ...

Актуально цілий рік
Шато Трубецького
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Шато Трубецького

Лише близько півтори години їзди від Херсона розташувалася винарня, яка колись належала князю Петру Миколайовичу Трубецькому. Тут панує особлива атмосфера, яка викликає почуття спокою та легкості. ...

Актуально з серпня до серпня