Політ на параплані | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаПоліт на параплані

Політ на параплані

Парапланеризм - вид активного відпочинку, що передбачає політ та керування парапланом. Політ на параплані здійснюється за допомогою спеціального крила з легкого волокна, яке кріпиться до сидіння тросами. Це цілком безпечно, якщо дотримуватись елементарної техніки безпеки.

Парапланінг в Херсонських горах

Рухається параплан під дією повітряних потоків та сили тяжіння. Перш за все, парапланінг це можливість відчути себе птахом у польоті, отримати долю екстриму та поєднатись зі стихією вітру!

Польоти здійснюються над Херсонськими горами, неподалік селища Станіслав, на березі Дніпро-Бузького лимана. З висоти польоту цей краєвид виглядає надзвичайно казково!

Як відбувається політ на параплані

До локації організовується трансфер з Херсона. Також можна відправитись рейсовим автобусом, що регулярно ходить з центральної автостанції Херсона, або власним автомобілем. Відстань від Херсона невелика - 45 км.

На місці проводиться короткий інструктаж. Перед польотом інструктура пояснють, як правильно користуватись оснащенням та необхідні правила техніки безпеки.

Для польоту на параплані не потрібне якесь спеціалізоване спорядження, достатньо комфортного одягу по погоді. Серед бажаного: вітрозахисна куртка, сонцезахисні окуляри та головний убір.

Перед стартом інструктори ретельно вивчають погодні умови. Якщо умови дозволяють, то гість в парі з пілотом розганяються, ловлять потоки вітру й різко здіймаються над землею. В процесі польоту ви керуєте парапланом, розподіляючи потоки вітру по всій площині парафойлу. Приземлення відбувається на тій же точці, з якої відбувався старт.

Політ на параплані в Херсоні

Послуга доступна з весни до середини осені. Тривалість польоту - 15 хвилин.

Політ на параплані здійснюється крилом бренду Skywalk Joint 3, навантаження від 150 до 220 кг. Технічний стан крила регулярно перевіряється.

Процес польоту на параплані залежить від потужності вітру. Він має бути достатньо потужним для того, щоб потоки вітру могли вас впевнено утримувати в небі та не занадто сильним, щоб процес був контрольованим пілотом та безпечним для гостя.

Загальна вага пілота та туриста має складати не більше 200 кг, а вік дитини має бути не менше ніж 12 років.

Вартість польоту

Вартість польоту складає близько 700 грн на особу. До вартості входить:

  • 15-хвилинний політ парапланом над мальовничим лиманом та Херсонськими горами;
  • супровід від досвідченого пілота, з яким ви будете себе почувати впевнено та у безпеці;
  • інструктаж від пілота, який пояснить як правильно та впевнено себе поводити під час польоту;
  • оренда усього необхідного спорядження;
  • фото, відео зйомка.

За бажанням можна додатково замовити трансфер з Херсона і назад (100 грн на особу) та страхування (60 грн).

Замовити політ на параплані ви можете заздалегідь, за номером: +380505218169 (Катерина) або ж на Інстаграм-сторінці: www.instagram.com/flykherson

Інші визначні місця Херсона

Олешківські піски
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Олешківські піски

Не всім громадянам України відомо, що на території Херсонщини є найбільша пустеля в Європі, яка потрапила в об'єктиви NASA та отримала назву Олешківські піски від розташованого ...

Актуально цілий рік
Херсонські гори
WOW
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Херсонські гори

Херсонські гори, вони ж Станіславський Гранд-Каньйон — одне з найдивовижніших і найкрасивіших місць України, розташоване в Херсонській області на березі Дніпровсько-Бузького лиману між селами Олександрівка та ...

Актуально цілий рік
Кінбурнська коса
WOW
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Кінбурнська коса

Кінбурнська коса – курортна місцевість із незайманими природою й ландшафтом. У перекладі з татарської назва звучить, як гострий ніс (Кил-Бурун), а з турецької — волосяний мис ...

Актуально з квітня до листопада