Політ на параплані | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаПоліт на параплані

Політ на параплані

Парапланеризм - вид активного відпочинку, що передбачає політ та керування парапланом. Політ на параплані здійснюється за допомогою спеціального крила з легкого волокна, яке кріпиться до сидіння тросами. Це цілком безпечно, якщо дотримуватись елементарної техніки безпеки.

Парапланінг в Херсонських горах

Рухається параплан під дією повітряних потоків та сили тяжіння. Перш за все, парапланінг це можливість відчути себе птахом у польоті, отримати долю екстриму та поєднатись зі стихією вітру!

Польоти здійснюються над Херсонськими горами, неподалік селища Станіслав, на березі Дніпро-Бузького лимана. З висоти польоту цей краєвид виглядає надзвичайно казково!

Як відбувається політ на параплані

До локації організовується трансфер з Херсона. Також можна відправитись рейсовим автобусом, що регулярно ходить з центральної автостанції Херсона, або власним автомобілем. Відстань від Херсона невелика - 45 км.

На місці проводиться короткий інструктаж. Перед польотом інструктура пояснють, як правильно користуватись оснащенням та необхідні правила техніки безпеки.

Для польоту на параплані не потрібне якесь спеціалізоване спорядження, достатньо комфортного одягу по погоді. Серед бажаного: вітрозахисна куртка, сонцезахисні окуляри та головний убір.

Перед стартом інструктори ретельно вивчають погодні умови. Якщо умови дозволяють, то гість в парі з пілотом розганяються, ловлять потоки вітру й різко здіймаються над землею. В процесі польоту ви керуєте парапланом, розподіляючи потоки вітру по всій площині парафойлу. Приземлення відбувається на тій же точці, з якої відбувався старт.

Політ на параплані в Херсоні

Послуга доступна з весни до середини осені. Тривалість польоту - 15 хвилин.

Політ на параплані здійснюється крилом бренду Skywalk Joint 3, навантаження від 150 до 220 кг. Технічний стан крила регулярно перевіряється.

Процес польоту на параплані залежить від потужності вітру. Він має бути достатньо потужним для того, щоб потоки вітру могли вас впевнено утримувати в небі та не занадто сильним, щоб процес був контрольованим пілотом та безпечним для гостя.

Загальна вага пілота та туриста має складати не більше 200 кг, а вік дитини має бути не менше ніж 12 років.

Вартість польоту

Вартість польоту складає близько 700 грн на особу. До вартості входить:

  • 15-хвилинний політ парапланом над мальовничим лиманом та Херсонськими горами;
  • супровід від досвідченого пілота, з яким ви будете себе почувати впевнено та у безпеці;
  • інструктаж від пілота, який пояснить як правильно та впевнено себе поводити під час польоту;
  • оренда усього необхідного спорядження;
  • фото, відео зйомка.

За бажанням можна додатково замовити трансфер з Херсона і назад (100 грн на особу) та страхування (60 грн).

Замовити політ на параплані ви можете заздалегідь, за номером: +380505218169 (Катерина) або ж на Інстаграм-сторінці: www.instagram.com/flykherson

Інші визначні місця Херсона

Свято-Введенська церква  в Бериславі: опис, історія, фото
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Свято-Введенська церква в Бериславі: опис, історія, фото

Свято-Введенська церква – одна з небагатьох уцілілих пам’яток середньонаддніпрянської української архітектурної школи. Окрім того – єдиний дерев’яний храм в Херсонській області. Як козацька церква опинилась в ...

Актуально цілий рік
Руїни фортеці Кизикермен
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Руїни фортеці Кизикермен

Кизикермен у перекладі з турецької означає «Дівоча фортеця». Укріплення побудовано для контролю над запорізькими «чайками» на Дніпрі. Звідси було зручно вести загарбницькі війни на гетьманські землі, ...

Актуально цілий рік
Сирна ферма «Лиманська коза»
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Сирна ферма «Лиманська коза»

Іноді так хочеться сховатися від міської суєти та сірих буднів та втекти кудись на вихідні. Насолодитися спокоєм, подихати свіжим повітрям, смачно поїсти. В «Лиманській козі» вас ...

Актуально цілий рік

Інші відео екскурсії Херсонської області