Херсон, Острів Білогрудів: опис, фото, мапа | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаОстрів Білогрудів
Невідоме місце

Острів Білогрудів

Екологічно чисто

Хочете відвідати екзотичні місця на Херсонщині? Приїжджайте на острів Білогрудів, який розташований на річці Конка. Це відокремлений куточок у Дніпровських плавнях. До цивілізації рукою подати: переплисти на човні через річку — і ви в Голій Пристані (навігація щопівгодини). У літню пору на острів приїжджають сотні туристів, щоб подивитися, як живуть місцеві «робінзони».

Це рибальське селище, у якому живуть приблизно 300 осіб. Тут ґрунтові дороги й не їздять автомобілі. В них просто немає потреби. Площа селища невелика — 40 квадратних кілометрів.

Хоча місто й поряд, острів'яни харчуються з дідівського промислу: ловлять рибу, розводять корів, свиней, птицю. Вирощують овочі на невеликих городах. На острові росте багато цілющих трав, місцеві використовують їх для лікування. Із благ цивілізації — тільки електрика.

Цікаво, що місцеві жителі кличуть один одного на прізвиська. Ця традиція успадкована від предків-козаков. Так, є в поселенні житель на прізвисько «Дракон», можна познайомитися із «Гнилим», а «Карасів» аж троє!

Туристів білогрудівці пригощають юшкою й кашею, звареною за стародавніми рецептами, пропонують придбати вишивку і вироби з дерева.

Інші визначні місця Херсона

Шато Трубецького
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Шато Трубецького

Лише близько півтори години їзди від Херсона розташувалася винарня, яка колись належала князю Петру Миколайовичу Трубецькому. Тут панує особлива атмосфера, яка викликає почуття спокою та легкості. ...

Актуально з серпня до серпня
Олешківські піски
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Олешківські піски

Не всім громадянам України відомо, що на території Херсонщини є найбільша пустеля в Європі, яка потрапила в об'єктиви NASA та отримала назву Олешківські піски від розташованого ...

Актуально цілий рік
Асканія-Нова
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Асканія-Нова

Асканія-Нова — це величезний біосферний заповідник площею 33 тисячі гектарів. Заповідник є унікальним природоохоронним комплексом, одним із найбільших заповідників України. Він перебуває під управлінням Національної академії ...

Актуально з квітня до листопада