Херсон, Острів Білогрудів: опис, фото, мапа | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаОстрів Білогрудів
Невідоме місце

Острів Білогрудів

Екологічно чисто

Хочете відвідати екзотичні місця на Херсонщині? Приїжджайте на острів Білогрудів, який розташований на річці Конка. Це відокремлений куточок у Дніпровських плавнях. До цивілізації рукою подати: переплисти на човні через річку — і ви в Голій Пристані (навігація щопівгодини). У літню пору на острів приїжджають сотні туристів, щоб подивитися, як живуть місцеві «робінзони».

Це рибальське селище, у якому живуть приблизно 300 осіб. Тут ґрунтові дороги й не їздять автомобілі. В них просто немає потреби. Площа селища невелика — 40 квадратних кілометрів.

Хоча місто й поряд, острів'яни харчуються з дідівського промислу: ловлять рибу, розводять корів, свиней, птицю. Вирощують овочі на невеликих городах. На острові росте багато цілющих трав, місцеві використовують їх для лікування. Із благ цивілізації — тільки електрика.

Цікаво, що місцеві жителі кличуть один одного на прізвиська. Ця традиція успадкована від предків-козаков. Так, є в поселенні житель на прізвисько «Дракон», можна познайомитися із «Гнилим», а «Карасів» аж троє!

Туристів білогрудівці пригощають юшкою й кашею, звареною за стародавніми рецептами, пропонують придбати вишивку і вироби з дерева.

Інші визначні місця Херсона

Склеп Фальц-Фейнів
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Склеп Фальц-Фейнів

Склеп Фальц-Фейнів розташований в селі Новочорномор’я Херсонської області. Понад 120 років він зберігає історію, яка передається місцевими жителями від покоління в покоління. Так що ж цікавого ...

Актуально цілий рік
Кам’янська Січ
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Кам’янська Січ

Кам’янська Січ є пам’яткою архітектури українського козацтва. Від 2009 року належить до Хортицького заповідника. Тільки уявіть – тут збереглися залишки 150 курганів, куренів, руїни споруд. Саме ...

Актуально цілий рік
Термальний комплекс «Арабатські терми»
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Термальний комплекс «Арабатські терми»

Термальний комплекс «Арабатські терми»  пропонує сервіс європейського рівня для відпочинку та оздоровлення з урахуванням всіх необхідних вимог безпеки, гігієни та комфорту. Історія свідчить, що ця місцевість ...

Актуально цілий рік