Херсонський обласний художній музей ім. Шовкуненка | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаХудожній музей

Художній музей

Без вірусів
Екологічно чисто

Будівля музею розташована в серці міста й має давню історію. Херсонці вважають його своєрідним символом обласного центру через неповторну архітектуру початку XX століття.

Будівля музею

А з 1978 року  урочисто відкрився Херсонський обласний художній музей. Колекція творів мистецтва почала формуватися після 1890-го. Ім'я знаменитого художника Олексія Шовкуненка музей носить з 1981 року.

Фасад будівлі

Що подивитися

Сьогодні колекція музею налічує понад 12000 примірників різних витворів мистецтва. Херсонський художній музей вважають одним із найцікавіших в України.

Вхід до музею

Діють дві постійні експозиції:

  • український живопис ХІХ століття;
  • російські твори ХІХ століття.

Тут можна ознайомитися з роботами Костянтина Крижицького, Миколи Кузнєцова, Миколи Скадовського, Олексія Боголюбова, Костянтина Трутовського та інших українських і закордонних митців.

У галереї також є низка унікальних китайських ваз, японських чорнильних каменів, скульптури та інші предмети східних країн.

Адреса та вартість квитків

Художній музей у Херсоні можна відвідати за адресою: вул. Соборна, 34.

Доїхати можна тролейбусом або маршруткою, які курсують вулицею Соборна. Виходимо на Воронцовській. Графік роботи: з вівторка по неділю, 9:00 – 17:00.

Вартість квитків:

  • для дорослого — 30 грн;
  • для дітей та пільгових категорій — 18 грн.

Інші визначні місця Херсона

Склеп Фальц-Фейнів
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Склеп Фальц-Фейнів

Склеп Фальц-Фейнів розташований в селі Новочорномор’я Херсонської області. Понад 120 років він зберігає історію, яка передається місцевими жителями від покоління в покоління. Так що ж цікавого ...

Актуально цілий рік
Термальний комплекс «Арабатські терми»
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Термальний комплекс «Арабатські терми»

Термальний комплекс «Арабатські терми»  пропонує сервіс європейського рівня для відпочинку та оздоровлення з урахуванням всіх необхідних вимог безпеки, гігієни та комфорту. Історія свідчить, що ця місцевість ...

Актуально цілий рік
Гейзер в Херсонській області
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Гейзер в Херсонській області

Якщо хочете отримати користь, як на Мертвому морі, але не готові витрачати великі гроші, або ж час на перельоти, то у нас для вас чудова новина! ...

Актуально цілий рік