Херсонський обласний художній музей ім. Шовкуненка | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаХудожній музей

Художній музей

Без вірусів
Екологічно чисто

Будівля музею розташована в серці міста й має давню історію. Херсонці вважають його своєрідним символом обласного центру через неповторну архітектуру початку XX століття.

Будівля музею

А з 1978 року  урочисто відкрився Херсонський обласний художній музей. Колекція творів мистецтва почала формуватися після 1890-го. Ім'я знаменитого художника Олексія Шовкуненка музей носить з 1981 року.

Фасад будівлі

Що подивитися

Сьогодні колекція музею налічує понад 12000 примірників різних витворів мистецтва. Херсонський художній музей вважають одним із найцікавіших в України.

Вхід до музею

Діють дві постійні експозиції:

  • український живопис ХІХ століття;
  • російські твори ХІХ століття.

Тут можна ознайомитися з роботами Костянтина Крижицького, Миколи Кузнєцова, Миколи Скадовського, Олексія Боголюбова, Костянтина Трутовського та інших українських і закордонних митців.

У галереї також є низка унікальних китайських ваз, японських чорнильних каменів, скульптури та інші предмети східних країн.

Адреса та вартість квитків

Художній музей у Херсоні можна відвідати за адресою: вул. Соборна, 34.

Доїхати можна тролейбусом або маршруткою, які курсують вулицею Соборна. Виходимо на Воронцовській. Графік роботи: з вівторка по неділю, 9:00 – 17:00.

Вартість квитків:

  • для дорослого — 30 грн;
  • для дітей та пільгових категорій — 18 грн.

Інші визначні місця Херсона

Шато Трубецького
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Шато Трубецького

Лише близько півтори години їзди від Херсона розташувалася винарня, яка колись належала князю Петру Миколайовичу Трубецькому. Тут панує особлива атмосфера, яка викликає почуття спокою та легкості. ...

Актуально з серпня до серпня
Олешківські піски
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Олешківські піски

Не всім громадянам України відомо, що на території Херсонщини є найбільша пустеля в Європі, яка потрапила в об'єктиви NASA та отримала назву Олешківські піски від розташованого ...

Актуально цілий рік
Асканія-Нова
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Асканія-Нова

Асканія-Нова — це величезний біосферний заповідник площею 33 тисячі гектарів. Заповідник є унікальним природоохоронним комплексом, одним із найбільших заповідників України. Він перебуває під управлінням Національної академії ...

Актуально з квітня до листопада