Степові водоспади на півдні України| TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаСтепові водоспади на півдні України
Невідоме місце

Степові водоспади на півдні України

Без вірусів
Екологічно чисто

Унікальні водоспади в херсонських степах є в селі Козацьке, що розташоване на березі Дніпра, біля колишнього маєтку князя Петра Миколайовича Трубецького.

Серед архітектурних ансамблів садиб Херсонщини маєток князя Трубецького посідає гідне місце. Це зразок палацово-паркового ансамблю на півдні України. Його будівлі є в багатьох приватних садибах Козацького.

Як з'явилися водоспади в степу

Завдяки водоспадам, які з'явилися в 70-х роках минулого століття й мальовничо доповнили руїни старого замку, локація стала стала популярною, овіяною таємницями й легендами.

Водоспад

Походження водоспадів має просте пояснення – це води Каховського водосховища, які пробили собі русла в шарі м'якого вапняку. Незважаючи на своє «підмите» походження, водоспади належать до унікальних об'єктів природи, тому що розташовані за межами гірської системи!

Їх легко знайти — вони розташовані нижче руїн замку Трубецького, на обривистих кам'яних схилах. Шум води, що спадає, чутно здалеку. Це один із найзагадковіших і найкрасивіших природних об'єктів у Таврійському краї. Кажуть, це єдиний степовий водоспад у світі.

Чим це місце цікаве для туристів

Локація унікальних водоспадів у Херсонських степах — чарівне природне явище. На прогулянці околицями старого замку з боку Дніпра відкривається мальовничий краєвид і дарує величезне задоволення — особливо в літню спеку. Можна вмитися у цілющих потоках водоспаду, скинути втому і зробити незабутні фото. А поруч на галявині — чудове місце для пікніка.

Із Херсона можна дістатися автобусом або маршруткою до села Козацьке. Поруч із мальовничими руїнами замку Трубецького мало не весь скелястий берег виблискує різнобарвними потоками водоспадів.

Неподалік, у селі Веселе, розташовані цікаві туристичні об'єкти — середньовічна вежа Вітовта й шато князя Трубецького з виноробнею.

Інші визначні місця Нової Каховки

Термальний комплекс «Арабатські терми»
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Термальний комплекс «Арабатські терми»

Термальний комплекс «Арабатські терми»  пропонує сервіс європейського рівня для відпочинку та оздоровлення з урахуванням всіх необхідних вимог безпеки, гігієни та комфорту. Історія свідчить, що ця місцевість ...

Актуально цілий рік
Свято-Введенська церква  в Бериславі: опис, історія, фото
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Свято-Введенська церква в Бериславі: опис, історія, фото

Свято-Введенська церква – одна з небагатьох уцілілих пам’яток середньонаддніпрянської української архітектурної школи. Окрім того – єдиний дерев’яний храм в Херсонській області. Як козацька церква опинилась в ...

Актуально цілий рік
Руїни фортеці Кизикермен
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Руїни фортеці Кизикермен

Кизикермен у перекладі з турецької означає «Дівоча фортеця». Укріплення побудовано для контролю над запорізькими «чайками» на Дніпрі. Звідси було зручно вести загарбницькі війни на гетьманські землі, ...

Актуально цілий рік

Відео екскурсії Херсонської області