Степові водоспади на півдні України| TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаСтепові водоспади на півдні України
Невідоме місце

Степові водоспади на півдні України

Без вірусів
Екологічно чисто

Унікальні водоспади в херсонських степах є в селі Козацьке, що розташоване на березі Дніпра, біля колишнього маєтку князя Петра Миколайовича Трубецького.

Серед архітектурних ансамблів садиб Херсонщини маєток князя Трубецького посідає гідне місце. Це зразок палацово-паркового ансамблю на півдні України. Його будівлі є в багатьох приватних садибах Козацького.

Як з'явилися водоспади в степу

Завдяки водоспадам, які з'явилися в 70-х роках минулого століття й мальовничо доповнили руїни старого замку, локація стала стала популярною, овіяною таємницями й легендами.

Водоспад

Походження водоспадів має просте пояснення – це води Каховського водосховища, які пробили собі русла в шарі м'якого вапняку. Незважаючи на своє «підмите» походження, водоспади належать до унікальних об'єктів природи, тому що розташовані за межами гірської системи!

Їх легко знайти — вони розташовані нижче руїн замку Трубецького, на обривистих кам'яних схилах. Шум води, що спадає, чутно здалеку. Це один із найзагадковіших і найкрасивіших природних об'єктів у Таврійському краї. Кажуть, це єдиний степовий водоспад у світі.

Чим це місце цікаве для туристів

Локація унікальних водоспадів у Херсонських степах — чарівне природне явище. На прогулянці околицями старого замку з боку Дніпра відкривається мальовничий краєвид і дарує величезне задоволення — особливо в літню спеку. Можна вмитися у цілющих потоках водоспаду, скинути втому і зробити незабутні фото. А поруч на галявині — чудове місце для пікніка.

Із Херсона можна дістатися автобусом або маршруткою до села Козацьке. Поруч із мальовничими руїнами замку Трубецького мало не весь скелястий берег виблискує різнобарвними потоками водоспадів.

Неподалік, у селі Веселе, розташовані цікаві туристичні об'єкти — середньовічна вежа Вітовта й шато князя Трубецького з виноробнею.

Інші визначні місця Нової Каховки

Кам’янська Січ
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Кам’янська Січ

Кам’янська Січ є пам’яткою архітектури українського козацтва. Від 2009 року належить до Хортицького заповідника. Тільки уявіть – тут збереглися залишки 150 курганів, куренів, руїни споруд. Саме ...

Актуально цілий рік
Шато Трубецького
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Шато Трубецького

Лише близько півтори години їзди від Херсона розташувалася винарня, яка колись належала князю Петру Миколайовичу Трубецькому. Тут панує особлива атмосфера, яка викликає почуття спокою та легкості. ...

Актуально з серпня до серпня
Асканія-Нова
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Асканія-Нова

Асканія-Нова — це величезний біосферний заповідник площею 33 тисячі гектарів. Заповідник є унікальним природоохоронним комплексом, одним із найбільших заповідників України. Він перебуває під управлінням Національної академії ...

Актуально з квітня до листопада