Гаряче джерело поблизу клініки лікаря Козявкіна| TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаГаряче джерело поблизу клініки лікаря Козявкіна
Рекомендуємо

Гаряче джерело поблизу клініки лікаря Козявкіна

Без вірусів
Екологічно чисто

На Арабатській Стрілці лише одне безкоштовне джерело. Поблизу недобудованої клініки лікаря Козявкіна є природний басейн із лікувальною водою. Тут планується відкриття реабілітаційного центру, в якому буде використовуватися авторська методика лікування хворих.

Поки що оплату за лікування в басейні не беруть, тому відпочивальники користуються нагодою. Взимку та влітку тут є можливість приймати йодо-бромні ванни та зміцнювати імунітет. Читайте далі – ми розповімо, в чому особливість здравниці та як туди доїхати.

Опис

Термальне джерело з’явилося під час будівництва центру для реабілітації спортсменів у 80-х роках. Ймовірно, робітники пробили свердловину з гарячою мінеральною водою. Проект заморозили, а заклад не добудували. У 2000-х лікар Козявкін намагався реанімувати центр, проте на даний момент клініка на стадії завершення будівництва. Залишилось ввести корпуси в експлуатацію, однак потрібні інвестиції.

Сьогодні туристи можуть безкоштовно оздоровитися у термальному джерелі. Сюди зливаються залишки мінеральної води. Глибина джерела (свердловина №5) ледь досягає 1 метра. Купатися можете навіть зимою – температура води +65 °C.

Термальне джерело біля клініки – стихійне місце для оздоровлення, тому умови мінімальні. На території – безкоштовний туалет, примітивні роздягальні, лавочки. Можна постояти під каскадним душем, розслабитись на масажі.

Гаряче джерело
Гаряче джерело поблизу клініки лікаря Козявкіна

Неподалік рибний ринок, де продаються овочі й фрукти, купальні приналежності. Їжа – в кафе на території ринку. Ситно поїсти зможете на турбазах поблизу. Вхід до джерела безкоштовний, прохід відкритий зі сторони клініки та моря.

Властивості джерела

Гарячі джерела в Стрілковому аналогічні за складом: йодо-бромна хлоридно-натрієва вода з високим рівнем мінералізації. Купання в такій водоймі позитивно впливає на організм. Але приймати оздоровчі ванни треба правильно:

  • один сеанс – не більше 10–15 хвилин;
  • в день дозволено до 5 сеансів;
  • оздоровчий ефект наступає приблизно після 10 сеансів, але все індивідуально.
Лікувальне джерело
Мінеральне лікувальне джерело

Зверніть увагу! Тут немає медпункту, а швидка допомога тільки в Генічеську. Якщо ви почуватиметесь погано, негайно вилазьте з води. Купання підходить дорослим та дітям. Не варто лізти у воду, якщо маєте хронічні захворювання або страждаєте інфекційними хворобами. Вагітним заборонено приймати йодо-бромні ванни. Утримайтесь від купання, якщо ви прийняли алкоголь.

Де знаходиться джерело

Термальні джерела Арабатської Стрілки знаходяться недалеко одне від одного. Свердловина розташована за 3 кілометри до півдня від села Щасливцеве по дорозі Генічеськ–Стрілкове.

Як дістатися

Вздовж Арабатської стрілки проходить єдина дорога Генічеськ–Стрілкове. По ній можна доїхати до свердловини біля клініки:

  • громадським транспортом. Автобуси регулярно курсують за маршрутом Генічеськ–Стрілкове. Водії підкажуть, якщо потрібно. Ще одна назва зупинки – Гаряче джерело 1.
  • власним ходом. Їхати дорогою Генічеськ–Стрілкове. Після Щасливцевого побачите корпуси клініки. Їх добре видно із шосе, тому знайти нескладно. В літній сезон орієнтир – скупчення машин.

Стоянки тут немає. Авто залишають по узбіччю на околиці с. Щасливцеве.

Житло

Клініка ще не почала роботу, проте є можливість влаштуватися неподалік:

  • база відпочинку «Атлас» – чисті та комфортні номери, є кафе, басейн, дитячий майданчик. Адреса: с. Щасливцеве, вул. Набережна, 11. Телефон – 066 135 3549.
  • пансіонат «Експресс» – 2-, 3-, 4-місні номери будь-якого класу. Адреса: с. Щасливцеве, вул. Набережна, 13. Телефон: +380504801734.
  • кемпінг «Без Авто» – найбільша локація на березі моря. Далі на південь є автокемпінг «Світанок».

Інші визначні місця Арабатської Стрілки

Термальний комплекс «Арабатські терми»
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Термальний комплекс «Арабатські терми»

Термальний комплекс «Арабатські терми»  пропонує сервіс європейського рівня для відпочинку та оздоровлення з урахуванням всіх необхідних вимог безпеки, гігієни та комфорту. Історія свідчить, що ця місцевість ...

Актуально цілий рік
Гліцеринове озеро в Стрілковому
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Гліцеринове озеро в Стрілковому

Гліцеринове озеро – прісна водойма, яка утворилася біля Азовського моря і солоного озера Сиваш. Досить давно було проведено розкопки в пошуках корисних копалин. Викопали котлован для ...

Актуально цілий рік
Шато Трубецького
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Шато Трубецького

Лише близько півтори години їзди від Херсона розташувалася винарня, яка колись належала князю Петру Миколайовичу Трубецькому. Тут панує особлива атмосфера, яка викликає почуття спокою та легкості. ...

Актуально з серпня до серпня