Херсон, Дніпровські плавні в Херсоні: опис, фото, мапа | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаДніпровські плавні в Херсоні
Рекомендуємо

Дніпровські плавні в Херсоні

Без вірусів
Екологічно чисто

Чи відомо вам, що на Херсонщині є своя Венеція? Якщо ні, тоді приготуйтеся до знайомства з дивовижним природним комплексом, який славиться на всю Україну. Побувавши тут, ви здивуєтеся неповторною красою місцевих пейзажів, розмаїтістю флори й фауни.

Дніпровські плавні — це ділянка Дніпра, де русло річки розділяється на затоки та протоки. Їхня загальна довжина — 300 кілометрів! Дніпровські плавні починаються від Каховської ГЕС і тягнуться до Дніпро-Бузького лиману.

Затоки, озера й рукава річок з'єднують нескінченні лабіринти єриків. Це вузькі протоки, якими дуже приємно прогулятися в літню спеку! У гирлі річки розташовані понад п'ятдесят островів. Найбільші з них: Великий Потьомкінський, Карантинний, Вільховий, Погорілий, Гнилухін, Білогрудів.

Острови в дельті Дніпра вкриті густою рослинністю. Трапляються водяний горіх, верба біла, в'яз шорсткий, алтей лікарський, рогіз, біле латаття, калитка жовта, очерет і різноманітні водорості.

Плавні на Дніпрі

Живуть у цих краях понад 60 видів риб: сазан, краснопірка, лящ, плотва, карась, густера, щука, окунь, лин, судак, сом та інші. Дніпровські плавні дивують розмаїттям тваринного світу: чаплі, качки, баклани, лиски, бобри, соколи, шуліки. На суходолі трапляються їжаки, фазани, дикі кабани та інші.

Відпочинок у Дніпровських плавнях — чудове літнє дозвілля. У спекотні дні біля річки завжди прохолодно. Тут добре відпочивати в сімейному колі та з веселою компанією.

Маленькі річки

Щоб дістатися плавнів, необхідно перетнути Дніпро на баркасі або водному таксі. Навігація стартує з 9:00 від міської херсонської набережної за адресою вул. Ушакова 2.

Які активності доступні для туристів:

  • катання на байдарках;
  • прогулянки на яхті;
  • кемпінг;
  • SUP boarding;
  • Wakeboarding;
  • риболовля.

Інші визначні місця Херсона

Склеп Фальц-Фейнів
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Склеп Фальц-Фейнів

Склеп Фальц-Фейнів розташований в селі Новочорномор’я Херсонської області. Понад 120 років він зберігає історію, яка передається місцевими жителями від покоління в покоління. Так що ж цікавого ...

Актуально цілий рік
Кам’янська Січ
Невідоме місце
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Кам’янська Січ

Кам’янська Січ є пам’яткою архітектури українського козацтва. Від 2009 року належить до Хортицького заповідника. Тільки уявіть – тут збереглися залишки 150 курганів, куренів, руїни споруд. Саме ...

Актуально цілий рік
Термальний комплекс «Арабатські терми»
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Термальний комплекс «Арабатські терми»

Термальний комплекс «Арабатські терми»  пропонує сервіс європейського рівня для відпочинку та оздоровлення з урахуванням всіх необхідних вимог безпеки, гігієни та комфорту. Історія свідчить, що ця місцевість ...

Актуально цілий рік