Арабатська Стрілка, Рожеве озеро в селі Іванівка: опис, фото, мапа | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаРожеве озеро в селі Іванівка
WOW

Рожеве озеро в селі Іванівка

Без вірусів
Екологічно чисто

Щоб побувати на Мертвому морі необов'язково летіти до Ізраїлю. Херсонщина вас здивує рожевими солоними озерами, які останнім часом стали дуже популярними серед туристів з усієї країни. Одна з таких локацій — озеро в селі Іванівка.

Вітряки і рожеве озеро

Уявіть приголомшливу картину: берег водойми місцями яскраво-бордового кольору, лінія горизонту зливається з водою і здається, що в озера немає меж, а замість піску під ногами хрустять білі соляні кристали. Це ідеальне місце для проведення тематичних фотосесій і спокійного відпочинку на природі.

Чому вода рожева

Насичений рожево-бордовий колір водойма набуває завдяки специфічній одноклітинній водорості Дуналіелла Саліна. Під спекотним сонцем вона виробляє бета-каротин, який забарвлює воду в яскраво-рожевий колір. До рожевого озера туристи приїжджають помилуватися краєвидами й оздоровитися. Висока концентрація солі в повітрі та воді сприятливо впливає на дихальну, травну і судинну систему.

Рожеве озеро в селі Іванівка

Порада: приїжджайте на озеро в спекотні дні. При високих температурах вода активно випаровується і набуває незвичайних яскравих фарб.

З інфраструктури тут нічого немає: ні душових кабін, ні альтанок для відпочинку. Якщо ви зібралися купатися — візьміть з собою прісну воду для ополіскування.

У порівнянні з популярним Лемурійським рожевим озером в селище Григорівка, тут практично немає людей. Якщо хочете усамітнитися від цивілізації та насолодитися природними красотами, то вам сюди.

Де знаходиться та як дістатися

Озеро розташоване біля села Іванівка на Херсонщині (орієнтуйтесь на мис Березіна).

Доїхати можна від Херсона на авто за 2,5 години (відстань 160 кілометрів). З Генічеська дорога займе близько 2-х годин.

При в'їзді в село Іванівка орієнтуйтеся на саморобні вказівні знаки з написом "Озеро Сиваш". Коли закінчиться асфальтована дорога, поверніть на ґрунтову і проїдьте близько 1 км до самого краю озера.

Інші визначні місця Арабатської Стрілки

Термальний комплекс «Арабатські терми»
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Термальний комплекс «Арабатські терми»

Термальний комплекс «Арабатські терми»  пропонує сервіс європейського рівня для відпочинку та оздоровлення з урахуванням всіх необхідних вимог безпеки, гігієни та комфорту. Історія свідчить, що ця місцевість ...

Актуально цілий рік
Гаряче джерело поблизу клініки лікаря Козявкіна
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Гаряче джерело поблизу клініки лікаря Козявкіна

На Арабатській Стрілці лише одне безкоштовне джерело. Поблизу недобудованої клініки лікаря Козявкіна є природний басейн із лікувальною водою. Тут планується відкриття реабілітаційного центру, в якому буде ...

Актуально цілий рік
Гліцеринове озеро в Стрілковому
Рекомендуємо
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Гліцеринове озеро в Стрілковому

Гліцеринове озеро – прісна водойма, яка утворилася біля Азовського моря і солоного озера Сиваш. Досить давно було проведено розкопки в пошуках корисних копалин. Викопали котлован для ...

Актуально цілий рік