Арабатська Стрілка, Рожеве озеро в селі Григорівка: опис, фото, мапа | TripMustGoOn
Logo
Your wishlist 0
ГоловнаРожеве озеро в селі Григорівка

Рожеве озеро в селі Григорівка

Без вірусів
Екологічно чисто

Херсонщина сповнена сюрпризами! Навіть є власне Мертве море. Більш відома назва цього озера — Лемурійське.

Туристи приїжджають сюди за атмосферними знімками, цілющими грязями та новими враженнями.

Лікувальні води

Дивовижний факт: концентрація солі в одному літрі води на 50 г більше, ніж у Мертвому морі. Завдяки такій високій густині, можна спокійно лежати на поверхні води, як на матраці.

Версії походження Лемурійського озера

Є кілька варіантів походження водойми. Деякі дослідники стверджують: озеро утворилося на місці найдавнішого Лемурійського моря.

Місцеві жителі розповідають історію про падіння радянського військового літака в кінці 60-х років. При аварії стався потужний вибух, після нього утворилася воронка. Поступово вона заповнилася водами озера Сиваш.

Чому вода рожевого кольору

Рожевий колір озеру надають найпростіші водорості під назвою "Дуналіелла солоноводна". Під дією сонця вона виробляє бета-каротин, який надає воді рожевий відтінок. Місцеві жителі вірять, що ця речовина зберігає молодість.

Лікувальні грязі

Зі зручностей для туристів:

  • душові кабінки;
  • альтанки (вартість 50 грн);
  • туалет.

Радимо взяти з собою їжу, біля озера немає магазинів.

Цілющими грязями можна намазатися або купити з собою (вартість 35 грн за кг). Вам вручать також інструкцію з описом цілющих властивостей і рекомендаціями щодо застосування.

Де знаходиться і як дістатися

Озеро розташоване за 4 кілометри від села Григорівка неподалік Арабатської Стрілки. Відстань  від Херсона 135 км. Ось на Google Maps:

На машині доїхати можна з Херсона по трасі Каховка-Армянськ в напрямку Чаплинки, далі повернути на Григорівку. Орієнтуйтеся на дорожні знаки або скористайтеся навігатором.

На автобусі проїдьте за маршрутом Херсон-Григорівка, далі необхідно пройти 4 км до озера.

Інші визначні місця Арабатської Стрілки

Шато Трубецького
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Шато Трубецького

Лише близько півтори години їзди від Херсона розташувалася винарня, яка колись належала князю Петру Миколайовичу Трубецькому. Тут панує особлива атмосфера, яка викликає почуття спокою та легкості. ...

Актуально з серпня до серпня
Асканія-Нова
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Асканія-Нова

Асканія-Нова — це величезний біосферний заповідник площею 33 тисячі гектарів. Заповідник є унікальним природоохоронним комплексом, одним із найбільших заповідників України. Він перебуває під управлінням Національної академії ...

Актуально з квітня до листопада
Острів Бирючий
WOW
Без вірусів
Екологічно чисто
heart heart

Острів Бирючий

Острів Бирючий – унікальний шматочок суші, який є продовженням Федотової коси, розташованої між Азовським морем і лиманом Утлюцький. Він з'єднаний із материковою частиною вузьким перешийком завширшки ...

Актуально з квітня до жовтня